Przetumacz stron

Nawigacja
OFERTA ZNAKARSKA
TURYSTYKA = SZLAKI ?
KONCEPCJA SZLAKU
PROJEKT SZLAKU
UZGODNIENIA
OZNAKOWANIE
INFORMACJA
CENNIK PRAC
REALIZACJE
NASZA KADRA

NASZ SERWIS
NASZA ODZNAKA
WYSZUKIWARKA
Regulamin serwisu
Historia i misja
O Autorach
Dołącz do nas
Partnerzy i wsparcie
Darowizna
Kontakt z serwisem
Dane teleadresowe
Turystyczne linki

NASZE SZLAKI
OGÓLNY SPIS SZLAKÓW
FORUM DYSKUSYJNE
Pobieralnia plików
Galeria zdjęć
Oznaczenia szlaków
Co to jest szlak
Historia szlaków

SZLAKI PIESZE
Szlaki piesze krajowe
Szlaki nordic walking
Szlaki spacerowe
Szlaki tematyczne
Szlaki miejskie

SZLAKI ROWEROWE
Szlaki krajowe
Inne szlaki

MIĘDZYNARODOWE
Szlaki piesze
Szlaki rowerowe
Droga Św Jakuba
Inne

INNE SZLAKI I TRASY
Szlaki wodne
Szlaki konne
Trasy rowerowy
Trasy motorowe
Trasy biegowe
Trasy narciarskie
Trasy rekreacyjne

ARTYKUŁY TURYSTYCZNE
Ciekawe obiekty
Nasze wyprawy
Inne
Informacja Turystyczna
ZACHODNIOPOMORSKIENajlepsze mapy GPS do Garminów

Ostatnie artykuy
ODZNAKA TURYSTYCZNA ...
P-N-ZGL-130, niebies...
R-N-ZSW/ZKA-013 nieb...
P-N-ZSW/ZKA-108 (PTT...
P-S-ZKA-129, czarny ...
Logowanie
Nazwa uytkownika

HasoNie moesz si zalogowa?
Popro o nowe haso
Aktualnie online
Goci online: 1

Uytkownikw online: 0

cznie uytkownikw: 219
Najnowszy uytkownik: Andrzejpa
Polecane
INTERNETOWY SKLEP TURYSTYCZNY

Szukasz sprzętu turystycznego w dobrej cenie ? Zapraszamy do naszej Składnicy Turystycznej. W ofercie wszystko co potrzebne na wypad, biwak, wycieczkę .... Oferujemy sprzęt renomowanych marek outdoor-owych od sprzętu kuchennego, poprzez biwakowy, po liofilizaty. Sprzedajemy między innymi następujące marki; Optimus, Rockland, GSIOUTDOOR, Moraknive, Meteor, Campingaz i inne.

Sklep turystyczny "SkładnicaTurystyczna.pl"


UWAGA - NOWA STRONA SZLAKÓW - WWW.WEDRUJZNAMI.PL.

Wędruj z Nami - Serwis Szlaków Turystycznych i sklep turystyczny

Niniejsza strona jest stroną archiwalną. Całość danych przeniesiono na nową stronę szlaków. Przygotowałem również mapę on-line ze szlakami i obiektami, która jest cały czas rozwijana - www.SzlakiTurystyczne.eu


Szlak czerwony w Golczewie
Szlaki piesze czerwone
Kolejny szlak pieszy gminy Golczewo. Serdecznie zapraszamy do wspólnej wędrówki ciekawą trasą  zarowno przyrodniczo jak i turystycznie. Trasa do pokonania rowerowo, jak i przez miłośników nordic walking.  Zapraszamy do zapoznania się z  opisem i aktywnego wypoczynku w Golczewie i okolicach. Naprawdę warto spędzić w nim kilka dni naszego wypoczynku. Miłego wędrowania.
Szlak żółty w Golczewie
Szlaki piesze żółte
W gminie Golczewo przebiegają trzy szlaki piesze i dwa rowerowe (oznakowane). Dzisiaj umieściliśmy pierwszy szlak golczewski, żólty szlak pieszy "Doliną Niemicy" o długości prawie 17 km. Jeden z odcinków polecamy turystom lubiącym wyzwania - dzicz, krzaczory, przeprawy. Na schemacie stary i nowy przebieg szlaku oraz alternatywne trasy omijania trudnego odcinka. Wszystkich zapraszamy na 3-4 dni do Golczewa aby powędrować lub pojeździć rowerem i odpocząc na campingu oraz nad czystym jeziorem. Zapraszamy do zapoznania się z opisem .
Szlak sieci Gryfland
Szlaki rowerowe zielone
Umieściliśmy pierwszy z czterech szlaków rowerowych sieci "Gryfland". Trasa ma prawie 55 km, lecz jest dość przyjemna. Oczywiście umiejscowionych jest kilka perełek krajoznawczych. Nic tylko zapoznać się  z opisem i ruszyć na szlak. A co najważniejsze możemy wędrować pieszo a nawet uprawiać nordic walking łącząc rekreację z wybrzeża i Powiatu Gryfickiego. 
Szlak rowerowy "Śladami Zabytków Architektury"
Szlaki rowerowe czerwone
Dodaliśmy kolejny szlak z sieci znakowanych szlaków rowerowych gminy Rewal. Przechodzi przez Trzęsacz, Dreżewo i Pustkowo. Właśnie na tym szlaku kilka ciekawych zabytków zarówno architektury jak i przyrody. Warto też na chwilę zatrzymać się przed pałacem w Dreżewie. Nic tylko zapoznać się  z opisem i ruszyć na szlak. A co najważniejsze możemy wędrować pieszo a nawet uprawiać nordic walking łącząc rekreację z poznaniem wybrzeża.
Zachodni Szlak Łącznikowy
Szlaki rowerowe czarne
Zachodni Szlak Łącznikowy jest szlakiem liniowym oznaczonym kolorem czarnym, który łączy Pobierowo z Pustkowem w Gminie Rewal. Całe mnóstwo szlaków przebiegających przez oby dwie miejscowości uatrakcyjnia nam aktywny wypoczynek. Nic tylko wsiąść na rower i poznać gminę Rewal. Zapraszamy do zapoznania się z opisem .
Piechotką dookoła Liwiej Łuży
Szlaki piesze zielone
Tym razem troszkę dłuższa wersja wędrówki dookoła jeziora Liwia Łuża. Proponujemy miejscami troszkę dziki a miejscami bardzo łatwy szlak pieszy. A na trasie atrakcje - Muzeum Rybołóstwa w Niechorzy, automatyczne wrota na Liwce ... . Zapraszamy do zapoznania się z  opisem i wycieczki do okoła rezerwatu przyrody na jez. Liwia Łuża.
Dookoła Liwiej Łuży
Szlaki rowerowe zielone
Pogorzelica  i Niechorze to znane miejscowości polskiego wybrzeża oraz wielka ilość znakowanych szlaków turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z  opisem i wycieczki do okoła rezerwatu przyrodu na jez. Liwia Łuża.
Szlak rowerowy "Leśnym Duktem" - 6,5 km
Szlaki rowerowe żółte
Kolejny szlak rowerowy dodany z atlasu rowerowego Gminy Rewal. Jest to szlak rekreacyjny, krótki i doskonały również na spacer czy norrdic walking. Nic tylko zapoznać się z opisem i śmiało powędrować na szlak. Atrakcją jest możliwość swobodnego zjazdu (zejścia) na plażę. Miłych wrażeń
Szlak rowerowy "Rewalska Kraina Słońca"
Szlaki rowerowe żółte
Pierwszy szlak rowerowy w bazie znakowanych szlaków turystycznych. Tym razem zapraszamy do Gminy Rewal. Świentie ozaczone szlaki czekają na Ciebie. Miłośnicy turystyki pieszej czy też nordi walkign tez mile widziani. Kliknij w  opis , i wędruj razem znami. Do zobaczenia na szlaku.
BIBLIOGRAFIA I ŹRÓDŁA

Przygotowując opisy szlaków, schematy oraz artykuły oparliśmy się na następujących materiałach i źródłach:

  1. Wolna Encyklopedia "WIKIPEDIA" na podstawie licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.
  2. Darmowa Mapa Polski dla GPS GARMIN - UMP-pcPl - www.ump.waw.pl, na podstawie licencji Creative CommonsUznanie autorstwa na tych samych warunkach 2.0 (CC-BY-SA 2.0). Szczegóły.
  3. Wolna Wikimapa Świata "OpenStreetMap" na podstawie licencji Open Data Commons Open Database License: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.
  4. Darmowa Mapa Polski dla GPS GARMIN - UMP-pcPl - www.ump.waw.pl, na podstawie licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.
  5. Opracowania informacyjne i promocyjne oraz strony internetowe gmin Województwa Zachodniopomorskiego
  6. Mapy wydawnictwa turystycznego "Plan" - "Wyspa Wolin", "Pobrzeże Bałtyku" oraz inne mapy rejonu Pomorza Zachodniego i Środkowego
  7. Mapy wydawnictwa "Expressmap" Polska - "Okolice Szczecina", "Okolice Kołobrzegu" w skali 1:50 000
  8. Mapy wydawnictwa "EKOMAP" w Świdwinie - www.ekomap.pl
  9. Strona Pani Beaty Zbonikowskiej "Architektura Pomorza - www.westernpomerania.com.pl/
  10. Opracowania własne, ślady GPS, zdjęcia, inwentaryzacja szlaków i miejscowości.
Jeśli znalazłeś swoje zdjęcie, opracowanie itp.. a nie wyrażasz zgody na jego publikację, lub chcesz umieścić ją w stopce redakcyjnej lub w konkretnym artykule, poinformuj nas niezwłocznie poprzez zakładkę - kontakt.
O ADMINISTRATORZE SERWISU
Table 'wiking_szlaki.fusion_sitemapxml' doesn't existTable 'wiking_szlaki.fusion_sitemapxml_customlinks' doesn't exist